Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

З Лаври виселяють єдину в Україні клініку зі СНІДу

Середа, 21 березня 2012, 18:22

Клініка Інституту епідеміології та інфекційних хвороб, що розташована біля Києво-Печерської Лаври, вже найближчим часом з'їде з території заповідника.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на міжнародну громадську організацію "Антивірус".

В цій установі, зокрема, лікуються пацієнти з діагнозом ВІЛ/СНІД та вірусними гепатитами.

Зокрема, у постанові Національної академії медичних наук від 13 березня 2012 року йдеться про те, що у НАМН відбулася нарада щодо виконання доручення Кабінету міністрів від 02.07.2010 р. № 23881/4/1 -10 "Про здійснення заходів щодо виселення з території Києво-Печерської лаври суб`єктів господарювання, діяльність яких не пов`язана з діяльністю монастиря та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника".

На цій нараді саме і йшла мова про переселення клініки ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України" з території Києво-Печерської лаври.

Таким чином, йдеться у документі, "бюро президії Національної академії медичних наук України постановляє протягом двох тижнів виписати та у подальшому не проводити госпіталізацію хворих у відділення вірусних гепатитів та нейроінфекцій клініки Інституту, а за необхідності - перевести хворих до закладів охорони здоров`я Києва".

"За результатами розгляду пропозицій МОЗ України відділення СНІДу з палатою інтенсивної терапії розмістити на базі клінічної лікарні нафтопереробної промисловості МОЗ до 20 травня 2012 року", - зазначено у документі.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування