Янукович потурбувався про доступ до інтернету

Четвер, 22 березня 2012, 11:00

Президент доручив до 2 липня розробити та визначити вимоги щодо створення технологічної інфраструктури мережі Інтернет та мереж доступу до неї в населених пунктах.

Відповідне доручення Віктор Янукович дав прем’єр-міністру Миколі Азарову та голові Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Петру Яцуку.

Також вони мають розробити спрощений порядок погодження проектів зі створення такої інфраструктури.

Цим же документом Янукович доручив уряду опрацювати питання щодо визначення правил доступу операторів та провайдерів телекомунікацій до елементів технологічної інфраструктури інтернету спільного користування та житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних будівельних, монтажних робіт.

Голові Ради міністрів АР Крим Анатолію Могильову та головам обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій доручено при підготовці проектів регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку сприяти забезпеченню широкого доступу до інтернету, зокрема в сільській місцевості.

Також вони мають сприяти розбудові технологічної інфраструктури мережі Інтернет та мереж доступу до неї споживачів, створенню окремих елементів технологічної інфраструктури мережі Інтернет спільного користування.powered by lun.ua