ЧОЛОВІКА БОНДАРЕНКО ЗНОВУ ПРИЗНАЧИЛИ ЧИНОВНИКОМ

Понеділок, 26 березня 2012, 17:06

Чоловіка депутата від Партії регіонів Олени Бондаренко працевлаштували до Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Про це повідомляють джерела "Української правди".

За інформацією співрозмовника "Української правди", Андрій Бондаренко після звільнення з посади заступника міністра надзвичайних ситуацій прагнув залишитися на державній службі.

Минулого тижня він був призначений начальником департаменту фінансово-економічної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

При чому цікаво, що Бондаренка призначили так, щоб не втрачати жодного дня його стажу державної служби - з посади заступника міністра надзвичайних ситуацій його звільнили 12 березня, а призначення начальником департаменту оформлене з 13 березня, хоча по факту відбулося пізніше.

Це не перший випадок, коли жінки-політики з Партії регіонів працевлаштовують своїх чоловіків.

Так, після призначення Ганни Герман заступником глави адміністрації президента її чоловік Сергій Герман став одним з керівників департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення СБУ.

Раніше "Українська правда" наводила десятки прикладів хронічного непотизму нинішньої влади, тобто призначення родичів на державні посади.

powered by lun.ua