Янукович розповів ветеранам, що опозиція "бреше" і "ляпає язиками"

Четвер, 29 березня 2012, 15:38

Президент закликає опозицію боротися не за владу, а за поліпшення життя людей.

Про це він сказав, виступаючи на урочистостях з нагоди 25-річчя заснування Організації ветеранів України, повідомляє УНІАН.

Янукович вкотре заявив, що його команда отримала у спадок від попередньої влади важку економічну ситуацію в країні. Саме тому, зауважив Янукович, він не зміг одразу виконати свої соціальні передвиборчі обіцянки ще у 2010 році.

"Як тільки з’явилась перша можливість - ми почали збільшувати соціальні стандарти і будемо йти далі", - заявив Янукович.

При цьому президент категорично відкинув звинувачення на свою адресу у тому, що його соціальні ініціативи пов’язані з парламентськими виборами.

Він запитав у присутніх: "Скажіть, а коли у нас немає виборів… парламентські зараз закінчаться, знову будуть місцеві, потім президентські вибори. Так ми з вами живемо, чи ні?".

Янукович підкреслив, що цією ситуацією всі роки незалежності держави користувалися політики-популісти.

"А на чому вони грали? Вони грали, як кажуть, на інструменті чутливому - це бідні люди, яким важко живеться, і вони їх, як кажуть, втягували в політику, за рахунок популізму, за рахунок відвертої брехні і так далі", - сказав президент.

Він висловив сподівання, що ветерани – "мудрі люди і розуміють, хто є хто в державі".

"І ті, хто більше всього брешуть, - це ті хто неодноразово вже були при владі, і показали, що вони, як кажуть, ні на що не здатні", - підкреслив Янукович.

"Хто їм не давав робити все, коли вони були при владі? Чому вони цього не зробили? Чому вони зараз знову виходять до людей і розповідають, які вони талановиті?", - додав президент, так і не уточнивши, про кого саме йде мова.

"Ознака політики останніх часів: популізм, відверта брехня, маніпулювання громадською свідомістю. А як тільки їм кажеш – ідіть, давайте, працюйте, хто вам не дає, в Україні створена конкурентне середовище. Будь-ласка, виходьте з ідеями, не боротьба за владу потрібна, а боротьба за краще життя людей, боротьба за економіку, конкуренція програм", - сказав він.

"Будь-ласка, йдіть, показуйте, створимо умови і покажіть, на що ви здатні. Але ми добре знаємо, що крім красивих розмов, крім того, щоб ляпати язиком про все що завгодно і не нести за це відповідальності, вони ні на що не здатні", - заявив Янукович.powered by lun.ua