Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Черновецький відхрестився від Еx.ua

Субота, 3 березня 2012, 15:06

Мер Києва Леонід Черновецький категорично спростував інформацію про причетність його родини до діяльності файлообмінника Еx.ua.

"З подивом прочитав інформацію ТСН про те, що моя сім'я може мати якесь відношення до файлообмінної ресурсу Еx.ua, про який, до речі, я нічого ні поганого, ні хорошого ніколи не чув", - йдеться в заяві Черновецького, переданій "Українській правді".

Мер стверджує, що вперше з цієї "висмоктаної з пальця" інформації почув про імена людей, які нібито знайомі з ним і займаються розвитком цього інтернет-ресурсу.

"Однак, з урахуванням тієї обставини, що ТСН постійно подає про мене в ефір брехливу і таку, що ганьбить моє ім'я інформацію, вважаю, що і ця "інформація" такого ж роду. Тому я її категорично спростовую!", - сказав Черновецький.

Він назвав дві версії появи цієї "качки".

"Або хтось з українських власників телеканалу пов'язаний з цим ресурсом і йому з якоїсь причини необхідно відвести від себе цей зв'язок, або журналісти "банально" відпрацювали гроші, отримані від тих, хто реально стоїть за Еx.ua", - заявив Черновецький.

Як повідомлялося, раніше журналісти програми "Гроші" знайшли за файлообмінником сліди родини Черновецьких.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: