За витівку перед президентом афганців пресує СБУ?

П'ятниця, 30 березня 2012, 11:58

Проти активу воїнів-"афганців" по всій країні розгорнули репресії.

Про це заявляють члени організації "Ніхто крім нас", повідомляє їх прес-служба.

Так, лідер херсонської осередку організації Юрій Бичковський заявляє, що на його підприємстві "Старт", яке офіційно входить у двадцятку кращих платників податків Херсонської області, за два останніх тижні відбулося вісім перевірок.

"Вони приходили і влаштовували перевірки під безпосереднім керівництвом місцевої райадміністрації. У нас абсолютно прозора звітність. До мене ніколи не було ніяких претензій. СБУ ініціювала не менше чотирьох перевірок на моєму підприємстві, причому без будь-яких серйозних обґрунтувань", - розповів він.

При цьому, за словами Бичковського, з перевірками приходили і в офіс "Ніхто крім нас".

"Перетрусили макети зброї, які були в офісах, і які я приготував для уроків мужності ... Члени НКН в Херсоні гідні та відомі люди, і всі вони по списках на обліку в СБУ, всі бізнесмени зазнають нападок", - зазначив він.

Бичковський підкреслив, що "дають зрозуміти, аби вони припинили свою громадську активність в НКН".

У свою чергу голова чернігівської організації "Ніхто крім нас" Ігор Сердюк розповідає, що СБУ стала відстежувати кожну їх поїздку до Києва, викликати до себе і "наполегливо цікавитися" планами.

"Після 15 лютого, коли на покладанні квітів пам'ятника воїнам-афганцям ми повернулись спиною до президента, з певного номера (я готовий його оприлюднити) мені постійно йшли смс-ки з однією і тією ж фразою: "Озирнись". До мене в будинок і до моїх заступників під виглядом співробітників ЖЕКу і обласної влади стали ходити люди і цікавитися, хто ми такі, чи притягалися до відповідальності, хто до нас приходить та інші подробиці", - додав Сердюк.

Разом з тим голова організації Олександр Ковальов також заявляє про обшуки та тиск на обласних голів з Донецька, Луганська та Полтави. Крім того, за його словами, "влада знищила і його бізнес".

Українська правдаpowered by lun.ua