На Прикарпатті розповсюджують фальшивий агітаційний лист Тимошенко

Субота, 31 березня 2012, 16:46

На Прикарпатті поширюється звернення до "всіх патріотів", яке начебто написала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Як повідомляє "Галицький кореспондент", "малява" оформлена як агітаційна листівка кандидата в народні депутати Юрія Дерев’янка: є фото і коротка біографія політика, заклик від його імені звільнити Тимошенко і зупинити "брутальний наступ режиму Януковича".

 

"Велике зображення гламурно зажуреної Юлі, що тримається руками за грати, - незграбний монтаж, який навряд чи викличе співчуття в адресатів. Надто вже помітно поблискує на її пальчику діамантовий перстень. Втім, певно, так і задумувалося невідомими авторами фальшивки", - пише видання.

Звернення Тимошенко на звороті агітки для переконливості написане від руки і навіть з помилками, наче поспіхом.

 

В тексті Тимошенко нарікає на колег по партії, які "обстряпують свої приватні справи", поки вона в тюрмі. Надію на визволення з буцегарні вона пов’язує лише з новими депутатами-патріотами - такими, як Юрій Дерев’янко.

"Особисто я вважаю найкращою кандидатурою в депутати від Івано-Франківщини Юрія Дерев’янка. Він вже показав свою відданість опозиційній боротьбі та особисто мені, як єдиному лідеру опозиції. Саме пан Дерев’янко уповноважений мною скласти списки справжніх борців-опозиціонерів завжди революційної Галичини", - начебто написала Тимошенко.

"Не вірте всіляким віщунам, якими б партійними квитками вони не прикривались. Багато буде тих, хто говорить від мого імені, але уповноважений на це лише Юрій Дерев’янко", - йдеться в агітці.

Якщо вірити інформації у вихідних даних, листівки тиражем 100 тисяч примірників надруковано в друкарні ЗАТ "Сьогодні Мультимедіа" (Київ), замовник ТОВ "Політорг" (Івано-Франківськ), відповідальний – Юрій Голляк.

Видання зазначає, що Юрій Голляк – реальна особа, директор "Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка".powered by lun.ua