Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Томенко: зустріч Януковича з лідерами фракцій не має сенсу

Неділя, 4 березня 2012, 18:25

Проведення зустрічі в форматі "президент України – лідери всіх фракцій парламенту" не має жодного сенсу.

Про це заявив в інтерв’ю УНІАН заступник голови Верховної Ради, один із лідерів партії "Батьківщина" Микола Томенко.

За словами віце-спікера, наразі жодних офіційних запрошень з адміністрації президента на таку зустріч не надходило.

"Формат зустрічі у президента за участю керівників всіх фракції не має жодного сенсу та не потрібний, бо нічого не вирішує", - сказав він.

Томенко зауважив, що дискусії між керівниками фракцій у ВР проходять систематично в стінах парламенту і наразі себе вичерпали.

За його словами, представники фракцій більшості не мають мандату на ухвалення низки рішень, особливо в частині виконання вимог Резолюції ПАРЄ.

Томенко нагадав, що саме тому опозиція на наполягала на зустрічі президента саме з керівництвом парламентської опозиції. Крім того, додав він, опозиція чітко озвучила перелік питань, які мають бути обговорені з президентом, а сама зустріч мала транслюватися в прямому ефірі.

"Настав час спілкування без посередників. Тоді буде зрозуміла позиція президента, і буде зрозумілою, хто не виконує зобов’язання України", - сказав він.

Як повідомлялося, в суботу прес-служба глави держави повідомила, що у робочому графіку президента на початок наступного пленарного тижня роботи Верховної Ради запланована зустріч з керівниками депутатських фракцій, у тому числі опозиційних.

Наступний пленарний тиждень у ВР відбудеться 13-16 березня.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: