Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Україна й Німеччина вже ведуть переговори про лікування Тимошенко

Неділя, 1 квітня 2012, 10:21

Уряд Німеччини веде переговори з Києвом щодо можливого лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко у Берліні.

"Федеральний уряд веде переговори з урядом України, аби зробити можливим лікування пані Тимошенко у Німеччині", - цитує речника уряду ФРН Укрінформ з посиланням на німецьке інформагентство DPA.

Хід подібних переговорів агентству підтвердила й речниця берлінської клініки Charite, лікарі якої обстежували Тимошенко у Качанівській колонії.

"Переговори у цьому напрямку між нашою клінікою та українською стороною ведуться", - сказала вона.

За даними німецької газети Suddeutsche Zeitung, переговори ведуться безпосередньо між адміністрацією президента України Віктора Януковича та відомством федерального канцлера Ангели Меркель.

Як пише видання, Київ навіть запевнив Берлін, що хоче створити юридичне підґрунтя, аби зробити можливим лікування українських ув'язнених за кордоном. Зі свого боку, керівництво Charite готове прийняти Тимошенко на лікування у Берліні.

Як повідомлялося, лікарі берлінської клініки Charite, які оглянули Тимошенко в Качанівській виправній колонії у лютому, наполягають на негайному лікуванні пацієнтки за межами виправного закладу.

За даними Української пенітенціарної служби, екс-прем'єр наразі відмовляється від лікування в українських медичних установах.

Нещодавно перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що українська влада на даний момент вивчає можливість лікування Тимошенко в Німеччині.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: