Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Іващенко: Я краще згнию у в'язниці, ніж зізнаюся в тому, чого не робив

Середа, 11 квітня 2012, 10:49

Колишньому в.о. голови Міноборони Валерію Іващенку пропонували погодитися зі звинуваченнями прокуратури в обмін на пом'якшення терміну.

Про це він розповів газеті "Сегодня" через свого адвоката.

"Моїм адвокатам від обвинувачення передавали прохання, мовляв, нехай Іващенко хоч у чомусь зізнається, тоді все буде простіше. Але я швидше згнию тут, у в'язниці, але зізнаватися в тому, в чому не винен, не буду!", - сказав Іващенко.

"Що стосується вироку, не думаю, що суддя Вовк дослухається до моїх аргументів. Можливо, трохи пом'якшить вимоги прокурорів, дасть не 6, а 5 років. Хоча б для того, щоб зрівняти покарання для мене і для керуючого санацією. Втім, для мене що 10 гривень штрафу, що 10 років в'язниці - все одно неприйнятно, тому що я невинуватий", - додав він.

За словами Іващенка, після арешту його вразив гострий радикуліт. Зараз він перебуває в палаті санчастини Лук'янівського СІЗО.

З січня йому надають медичну допомогу лікарі поліклініки Шевченківського району. Вони проводять магнітотерапію, електрофорез, дають медикаменти, приходив масажист. Але цього мало.

"У палаті - 4 людини, всі люди порядні, кримінальних немає. Мене до них (їх було троє) підселили в кінці грудня 2011 року. Це звичайна палата, ніякої люксового ремонту тут немає. Є телевізор, він належить одному з моїх товаришів по палаті. А холодильник надав СІЗО, мабуть, з якоїсь гуманітарної допомоги", - розповів Іващенко.

"Перевести мене до неврологічного стаціонару, де б мені дійсно допомогли, не погоджуються. Через це в мене знову загострення, у мене ж три міжхребетні грижі в поперековому відділі, дві - в шийному відділі. Так, мене не раз обстежила комісія МОЗ, але ж обстеження - це не лікування", - зазначив він.

"У цьому зв'язку мене часто запитують, мовляв, чи не образливо, що для Тимошенко (у якої теж грижа) обладнають палату в стаціонарі і навіть ведуть мову про Німеччину, а тебе, мовляв, так не лікують. Ні, про образу не може бути й мови. Я просто добре розумію, як їй важко. Я чоловік, військовий, звик переносити тяготи служби. Вмію терпіти, знаю, як себе мобілізувати і налаштувати. Але жінці за наявності таких проблем особливо важко. Так що відчуваю до неї лише співчуття", - додав Іващенко.

Іващенко також зазначив, що він - "поза політикою", не є членом якоїсь партії.

"І хоча зараз говорять, ніби я з команди Юлі, це не так. Тому мене зараз підтримують не політики, а друзі", - сказав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
19:44
фото, мапаЗСУ суттєво пошкодили російський паром "Славянин" у порту "Кавказ"
19:40
Кличко: Власники садиби Зеленських зобов’язані відновити її, підписано меморандум
19:38
відеоНа Сумщині ліквідували пожежу після російського удару по критичній інфраструктурі
19:38
Угорщина пояснила блокування мільярдів євро від ЄС для України забороною на транзит "Лукойла"
19:14
Екскомбриг 125-ї бригади розповів, чому відмовився приймати фортифікації від ОВА на Харківщині
19:13
фотоПолярники показали субантарктичних пінгвінів біля станції "Вернадського"
19:10
Технологічні мільярдери поки не зможуть побудувати утопічне місто в Каліфорнії
19:06
Командувач британських військ радить не перебільшувати загрозу з боку РФ
19:00
фотоУ Британії 98-річна жінка отримала докторський ступінь за відкриття, зроблене 75 років тому
18:48
фотоСБУ затримала колишнього тележурналіста, який закликав до збройного спротиву мобілізації
Усі новини...
Реклама: