Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Міліція заявила, що захопила приймальню бютівця в Ізмаїлі законно

Четвер, 12 квітня 2012, 10:15

Міліція пояснює обшук у громадській приймальні депутата Верховної Ради Олександра Дубового, слідчими діями в рамках порушеної кримінальної справи.

Про це сказано в повідомленні відділу зв'язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.

У провадженні слідчого управління ГУМВС області знаходиться справа, порушена Генпрокуратурою за ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство) та ст.366 (службова фальсификация).

За словами відділу по зв'язку з громадськістю, справу порушено за фактом створення рядом комерційних структур на підставі підроблених документів штучної кредиторської заборгованості Запорізької атомної електростанції на суму понад 50 млн гривень.

"За наявною у слідства інформацією, в службовому приміщенні благодійного фонду "Довіра" в місті Ізмаїл по вулиці Железнякова, 76 знаходяться документи, що мають відношення до справи", - сказано в повідомленні.

Обшук був проведений на підставі постанови прокуратури.

При цьому, як наголошується в повідомленні, врахувавши, що офіс знаходиться на території навчального закладу, співробітники міліції створили умови для вільного доступу батьків і дітей в навчальні класи, щоб навчальний процес проходив без будь-яких перешкод.

Під час обшуку до співробітників міліції звернувся депутат Одеської обласної ради від фракції БЮТБ Павло Бойченко, який повідомив, що в зазначеному приміщенні знаходиться громадська приймальня Дубового.

Міліція відзначає, що в приміщенні немає інформаційної таблички про наявність приймальні.

Вона запропонувала Бойченко надати документи, що підтверджують особливий статус даного приміщення.

"До цих пір зазначені документи не надані", - наголошується в повідомленні.

В ході обшуку в благодійному фонді "Довіра", який займає 3 кімнати, були вилучені печатки суб'єктів господарювання (резидентів і нерезидентів України), порожні бланки з відбитками печаток, чорнові нотатки та внутрішня документація "Енергоатому".

Як відомо, 11 квітня Дубовий звинуватив владу у тиску на бізнес його родини та у незаконному обшуку його приймальні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: