Міліція: Дівчина під офісом Ахметова впала сама

Четвер, 12 квітня 2012, 12:12

Київська міліція спростовує інформацію про те, що під час акції на захист Андріївського узвозу під офісом СКМ Ріната Ахметова у середу "беркутівець" штовхнув дівчину.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міліції.

"Під час вказаного заходу сталося падіння однієї з учасниць. Присутній на місці працівник міліції надав жінці допомогу, відвів убік та викликав карету "швидкої". Лікарі прибули на місце та доставили громадянку до медичного закладу. Після проведеного обстеження підстав для госпіталізації цієї особи виявлено не було, у госпіталізації їй було відмовлено", - заявили там.

У свою чергу жінка повідомила, що її вдарив працівник міліції.

"За цим повідомленням проведено перевірку. Інформація заявниці про те, що її нібито вдарив працівник міліції, не підтвердилася", - заявили у міліції.

"Таким чином, мусимо констатувати, що заява про нібито побиття учасниці заходу працівником міліції не відповідає дійсності. Відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України в Києві звертається до працівників ЗМІ з проханням відповідально ставитися до поширення інформації, використовувати лише перевірені, достовірні повідомлення", - додали там.

Як відомо, "Українська правда" повідомляла, що під час акції біля офісу Ахметова вишикувалися близько 70 працівників спецпідрозділу "Беркут".

Натовп людей намагався прорватися через кордон "Беркуту". Під час цього сталася сутичка. Один з працівників спецпідрозділу штовхнув на асфальт дівчину, після чого вона втратила свідомість.

Лікарі швидкої допомоги, які прибули на місце, оглянули постраждалу і забрали її в лікарню.

Українська правдаpowered by lun.ua