Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

РАДА ВНЕСЛА СОЦІАЛКУ ЯНУКОВИЧА У БЮДЖЕТ

Четвер, 12 квітня 2012, 21:25

Верховна Рада у четвер пізно ввечері прийняла зміни до закону про Державний бюджет на 2012 рік.

Зокрема, депутати підтримали урядовий законопроект, яким вносяться зміни до бюджету щодо виконання соціальних ініціатив президента.

"За" законопроект Кабміну проголосував 271 народний обранець. Партія регіонів - 188, БЮТ - 0, КПУ - 24, НУНС - 11, Народна партія -18.

Уряд пропонував збільшити доходи і видатки державного бюджету на 2012 рік на 33,35 мільярди гривень - відповідно до 366,17 мільярдів гривень і 391,36 мільярдів гривень, не змінюючи граничний розмір дефіциту.

"Бюджет є бездефіцитним. Всі збільшення видатків відбуваються за рахунок доходів", - запевнив перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський, який представляв один з урядових законопроектів.

Згідно з проектом поправок до держбюджету, внесеного Кабміном в парламент, доходи загального фонду заплановано збільшити на 28,8 мільярдів гривень.

На виконання соціальних ініціатив президента пропонується направити 18,2 мільярдів гривень додаткових доходів. Також 6,15 мільярдів гривень буде направлено на компенсацію вкладів часів СРСР в установах Ощадбанку.

При цьому депутати відхилили інші 13 альтернативних законопроектів щодо змін бюджету, які були зареєстровані опозицією і представниками більшості.

"Опозиція пропонує внести зміни до статей про прожитковий мінімум і мінімальні зарплати", - заявив депутат від БЮТ Андрій Павловський.

В свою чергу депутат від НУНС Арсеній Яценюк заявив, що парламент приймає бюджет "перевитрат".

"Це ніякий не фінансовий документ, це передвиборча програма Партії регіонів", - зазначив він.

Для того, щоб розглянути зміни до бюджету депутати відклали розгляд проекту Кримінально-процесуального кодексу, який Рада розглядає вже третій день.

У четвер в сесійній залі було затверджено 197 із 614 статей проекту кодексу.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: