Німецькі лікарі підтвердили: Тимошенко в суд не можна

П'ятниця, 13 квітня 2012, 23:26

Лікарі німецької клініки "Шаріте" вважають, що стан екс-прем'єра Юлії Тимошенко не дозволяє їй брати участь в судовому процесі.

Про це після огляду Тимошенко в Качанівській колонії (Харків) заявив глава правління клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхопл, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"З медичної точки зору ми не вважаємо, що було б прийнятним в її нинішньому стані приймати участь в судовому процесі", - зазначив він.

Лікар уточнив, що питання участі або не участі Тимошенко є юридичним.

За словами Айнхопла, за результатами візиту до Харкова буде підготовлено 2 висновки: про стан здоров'я Тимошенко та про результати обстеження ЦПК "Укрзалізниці", де пропонується лікувати Тимошенко.

Він пообіцяв, що ці висновки будуть готові в найближчі дні.

Висновки будуть передані Тимошенко і українській стороні міжнародної медичної комісії.

На запитання, як він оцінює ЦКБ №5, Айнхопл відповів, що "це гарна лікарня, але це не означає, що переміщення Тимошенко туди гарантує її одужання".

Як зазначила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко, нинішній візит німецьких лікарів підтвердив, що проблема носить комплексний характер, медично-психологічно-політичний.

Вона висловила жаль, що в нинішній візит менше уваги приділялося медичній частині, і більше політичній.

У той же час, Айнхопл підкреслив, що німецькі лікарі, які беруть участь в роботі комісії, не переслідують жодних політичних цілей.

За його словами, єдина мета яку, як він сподівається, переслідує і українська частина комісії - одужання пані Тимошенко.

Моісеєнко також повідомила, що до отримання висновків німецьких лікарів, Тимошенко не буде госпіталізована.

"На сьогоднішній день це лише рішення Юлії Володимирівни", - підкреслила Моїсеєнко.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: