Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Регіони" визначаться зі штабом через тиждень

Субота, 14 квітня 2012, 00:18

Партія регіонів 23 квітня визначиться зі складом виборчого штабу на виборах до Верховної Ради.

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов в ефірі телеканалу "Інтер".

"Ви не знаєте, хто керує штабом, тому що штаб ще не працює. 23-го числа поточного місяця у нас буде проходити засідання політради, до цього часу готуються відповідні матеріали і, я думаю, в рамках цього засідання у нас буде визначено, хто керуватиме штабом, і взагалі хто увійде в штаб", - розповів він.

"Я не виключаю, що ті, люди, яких ви називали (Андрій Клюєв та Сергій Тігіпко), вони будуть працювати в штабі. І можливо буде очолювати хтось із них штаб. Але якщо він перебуває сьогодні на державній службі, значить, йому доведеться піти з роботи і за свій рахунок. Це буде принципова позиція", - заявив політик.

"Регіонал" також заявив, що у партії, швидше за все, на цих виборах не буде "публічного і не публічного штабів".

"Я думаю, що цього разу такого не буде. Буде все більш відкрито", - підсумував Єфремов.

При цьому він висловив переконання, що його головою штабу "не призначать".

"У мене дійсно великий фронт роботи. У мене постійно йде завантаження в парламенті, і я не думаю, що в цій ситуації було б логічно змінювати щось тут. Більш правильно буде, щоб інші люди займалися цією роботою", - зазначив політик.

Відповідаючи на запитання, яким він бачить своє політичне майбутнє, глава фракції заявив: "Ви знаєте, я не страждаю надмірними амбіціями. У мене достатній обсяг роботи. Я свою роботу завжди оцінюю по тому, що я роблю. Якщо мені мої колеги запропонують займатися тим, чим я займаюся, я не буду ображений".

"Президент недавно сказав, і це прерогатива президента, що прем'єр-міністр буде працювати. Тому я себе на цій посаді точно не бачу", - підсумував Єфремов.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: