Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Італійці теж налаштовані лікувати Тимошенко

Середа, 18 квітня 2012, 20:31

Регіональна джунта області Ломбардія в Північній Італії готова направити офіційну делегацію для перевірки стану здоров’я екс-прем’єра України Юлії Тимошенко.

Про це повідомила головний редактор "Української газети в Італії" Маріанна Сороневич з посиланням на видання Legno storto.

"30 березня радник області Ломбардія, член Демократичної партії Карло Боргетті представив голові місцевого органу виконавчої влади Роберто Формігоні запит щодо надання допомоги лідеру української демократичної опозиції Юлії Тимошенко у зв’язку з появою повідомлень про погіршення стану її здоров'я у в’язниці", - цитує видання Укрінформ.

Водночас італійці хочуть глибше ознайомитися з демократичними стандартами в Україні, зустрітися з опозиційними політиками.

Як відомо, Тимошенко запропонували пройти курс лікування у ЦКЛ №5 "Укрзалізниці" (Харків).

Тимошенко погодилася пройти стаціонарне лікування за межами колонії, але вибір клініки залишила за німецькими лікарями, які раніше брали участь у роботі міжнародної медичної комісії.

13 квітня лікарі німецької клініки "Шаріте" оглянули запропоновану Тимошенко лікарню, однак свої висновки пообіцяли надати через кілька днів у письмовому звіті харківській владі й особисто екс-прем'єру.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: