Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

На суд Тимошенко прийшли противники і прихильники

Четвер, 19 квітня 2012, 09:02

У Харкові перед будинком, де Київський райсуд розпочне попереднє слухання справи щодо ЄЕСУ, проходять мітинги прихильників та противників екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

На площі Руднєва, де розташовано суд, проходять одночасно кілька масових акцій, передає УНІАН.

По периметру будівлі суду щільним кільцем вишикувалися працівники міліції.

Безпосередньо біля суду проходить акція противників Тимошенко.

У ній беруть участь близько 2 тисяч осіб. Люди тримають державні прапори, транспаранти з написами: "Юля, лечись у нас! Заграница тебе не поможет", "Юлины руки ничего не брали, Юлины руки не крали, они только цены на газ поднимали", "Харьков – харьковчанам, а не Юлькиным фанам". Учасники акції також скандують: "Юлю пожизненно на нары!", "Юлю из камеры люкс в общую тюрму!".

На відстані близько 100 м від будівлі суду проходить акція протесту прихильників Тимошенко, у якій беруть участь близько 2 тисяч осіб (автобуси з її прихильниками з різних регіонів України продовжують прибувати).

Люди тримають державні прапори, символіку БЮТ, "Батьківщини", прапори партій "Фронт Змін", "Наша Україна", УНП. Учасники акції вимагають об’єктивного розгляду порушених проти Тимошенко кримінальних справ.

фото з Facebook Остапа Семерака

 

фото з Facebook Олександра Сочки. активісти чекають на початок суду 

Обидва мітинги розділені кордоном міліції.

Між тим Окружний адмінсуд обмежив права громадян на мирне зібрання, використання апаратури та встановлення наметів. Державні виконавці зачитали постанову громадянам.

судові виконавці

"Прийшли судвиконавці із судовою забороною ставити намети на площі учасникам акціï", - написав у своєму Facebook депутат Олександр Сочка.

"Поки ïм пояснили, що тут будуть працювати депутатські приймальні. Стоять, радяться", - зазначив він.

Як відомо, сама Тимошенко відмовилася прийти на судове засідання через поганий стан здоров'я.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: