Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Суд по ЄЕСУ розпочався. В залі бютівці і "регіонали"

Четвер, 19 квітня 2012, 10:14

Київський райсуд Харкова розпочав засідання у справі щодо ЄЕСУ.

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Інтереси Юлії Тимошенко у цій справі захищають четверо адвокатів – Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Андрій Кожем'якін та захисник з кола близьких родичів, донька екс-прем'єра Євгенія Тимошенко. 

Самої Тимошенко в суді немає, оскільки вона відмовились брати участь у ньому через поганий стан здоров'я.

Власенка, депутатів та журналістів пустили до зали суду приблизно через 10-15 хвилин після того, як Власенко безрезультатно намагався потрапити до будівлі. Керівник апарату суду повідомив, що в залі можуть перебувати не більше 200 осіб.

Питання проведення фото і відео-зйомки буде вирішуватися в суді.

На судовому засіданні також присутній Посол Франції з прав людини Франсуа Зімере. 

Також на засіданні є депутати від Партії Регіонів - Дмитро Святаш, Юлія Ковальова, Сергій Гусаров, Ірина Горіна, Дмитро Шенцев, Олександр Фельдман та інші, передає Інтерфакс.

фото Олександра Прокопенка 
"регіонали" вже зайняли місця 


Згідно з законодавством, на стадії попереднього розгляду суд повинен розглянути наявність підстав для закриття кримінальної справи. 

У судовому засіданні головує 36-річний харківський суддя Костянтин Садовський.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, до цієї резонансної справи суддя розглядав позови щодо розірвання шлюбу через зраду, поділу майна, стягнення комунальних боргів за воду та щодо перерахунку пенсій дітям війни.

Серед кримінальних справ у суддівській кар’єрі Костянтина Садовського – крадіжки мобільних телефонів, групові крадіжки, розбій.

6 квітня суддя Київського райсуду Харкова виніс вирок у гучній справі проти трьох міліціонерів, причетних до смерті харків'янина після відвідин ним міліції 30 березня 2011 року. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: