Кузьмін намагається переконати Захід, що Тимошенко – убивця

Понеділок, 2 квітня 2012, 15:04

Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін стверджує, що в нього є свідчення того, що компанії, контрольовані Юлією Тимошенко й Павлом Лазаренком, переказали гроші вбивцям підприємця Євгена Щербаня.

Про це він сказав "Financial Times", повідомляє InoPressa 2 квітня.

Кузьмін також назвав торішній вирок Тимошенко повністю обґрунтованим, сказавши, що критики цього процесу не знають фактів.

Він звинуватив країни Заходу в "подвійних стандартах", тому що вони готові судити своїх політиків за злодіяння, але не дозволяють притягнути до відповідальності Тимошенко.

"Що ви на Заході розумієте під політичним переслідуванням? Чи означає це, що лідер опозиції не може переслідуватися в судовому порядку, навіть за убивство? По-вашому, ці люди вищі за закон? На думку прокуратури, ніхто не може бути вище закону", - заявив Кузьмін.

Адвокат Тимошенко Сергій Власенко назвав обвинувачення проти своєї підзахисної необґрунтованою "пропагандою", як якби її звинуватили в убивстві Джона Кеннеді.

Автори статті у "Financial Times" Нік Баклі та Роман Олеарчик вважають, що підозри української прокуратури про причетність Юлії Тимошенко до замовного вбивства 1990-х років відкривають новий юридичний фронт проти екс-прем'єрки й можуть посилити політичні розбіжності України з Заходом щодо справи Тимошенко.

Справа Тимошенко може заблокувати підписання й ратифікацію угоди про співпрацю ЄС з Україною, говориться в статті.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування