Луценко листується з Тимошенко і збирається брати участь у виборах

Понеділок, 23 квітня 2012, 08:25

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що обов'язково братиме участь у президентській кампанії 2015 року, але ще не вирішив, чи балотуватиметься на цю посаду.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Тиждень".

"Я обов’язково братиму участь у наступній президентській кампанії, бо це найреальніший шанс мирного усунення нинішньої антиукраїнської за суттю й бандитської за методами влади", - сказав Луценко.

"Для цього я робитиму все, аби демократичні сили висунули єдиного кандидата на булаву. Якщо це буде зроблено чесно, прозоро й разом із громадянським суспільством, то Януковичу залишиться обирати хіба що між тим, здатися з Майданом чи без", - додав він.

"Про балотування я не думав, вважаю, що моє місце – в організації широкого руху опору режимові", - зазначив екс-міністр.

Луценко також повідомив, що регулярно листується з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

"Ми підтримуємо постійний контакт. У листах я стараюся висловити їй і людську, і політичну підтримку, ділюся своєю оцінкою подій, пропоную свої ідеї, рекомендую найцікавіші книжки", - розповів він.

"Епістолярний жанр, звичайно, є повільною формою спілкування, зате передбачає на ступінь більшу відвертість. Тим паче з жінкою, з якою стільки часу провів під одним дахом", - додав він. Редакція зазначає, що у письмовій відповіді пана Юрія після цих слів стоїть значок :).powered by lun.ua