Меркель радять відмовитися стояти з Януковичем на одній трибуні

Понеділок, 23 квітня 2012, 12:16

У Генпрокуратурі не хочуть бачити, що дії українських судів є неприйнятними для Заходу.

Про це заявила депутат від Партії зелених Німеччини Віола фон Крамон в інтерв’ю виданню Die Tageszeitung, повідомляє Український тиждень.

Коментуючи результати зустрічі з заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним, депутат заявила:

"Я наштовхнулась на рішучий спротив. Він абсолютно не хотів бачити, що дії українських судів є неприйнятними для західних політиків. Він навіть насміхався над усіма критиками".

На її думку, канцлер Німеччини Ангела Меркель повинна чітко висловити свій протест до дій української влади.

"Було б добре, якби канцлер сказала, що не поїде в Україну під час Євро-2012, бо не хоче перебувати на трибуні поряд з Януковичем...Вона може собі це дозволити. Це було б важливим політичним сигналом. Я знаю, що ситуація в Україні для неї має значення. Всі ми зацікавлені не допустити подальшої ерозії політичного процесу в Україні", - заявила фон Крамон.

Вона також зазначила, що говорила з представниками Німецької федерації футболу та, зокрема, з її головою Вольфгангом Нірсбахом та закликала федерацію чітко висловити свою позицію щодо України.

"Я закликала, щоб принаймні найбільша організація чітко позиціонувала себе перед УЄФА. Німецької федерації футболу має бути сміливішою та більш критичною. Вона повинна робити більше", - додала фон Крамон.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування