Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Начальник колонії чув, як Тимошенко щось обіцяла людині Карпачової

Четвер, 26 квітня 2012, 12:01

Начальник Качанівської колонії Іван Первушкін заявляє, що Юлія Тимошенко пообіцяла Ніні Карпачовій якісь преференції за її заяви.

Про це він заявив у четвер.

"Коли прибув представник омбудсмана, я особисто супроводжував його до камери  Тимошенко. Там вона йому чітко сказала, коли той вже збирався йти: "У вас в подальшому все буде добре, я обіцяю, і передай це Ніні Іванівні". Які тут можуть бути ще питання? Особисто у мене їх вже немає" - повідомив  Первушкін.

Він також зазначив, що Тимошенко чомусь показує свої "начебто набиті нашими конвоїрами синці" лише тим, хто правильно про них говорить – своїм партійним соратникам.

"Не знаю, що вона там може показувати, але щось показує лише тим, хто правильно про це говорить, тобто своїм партійним соратникам. Вона вже другий раз відмовилась  від судово-медичної експертизи. І це тому, що такий експерт може чітко пояснити як час виникнення синців, так і характер їх походження", - запевнив Первушкін.

"Якщо вони там з’явилися вчора чи позавчора, а не майже тиждень тому, то експерт це скаже. Ще раз наголошую, її ( Тимошенко) ніхто не бив", - сказав Первушкін.

Як відомо, Тимошенко оголосила голодування і заявила, що її побили під час транспортування до лікарні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: