Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Медведєв сподівається, що Янукович буде враховувати українські інтереси

Четвер, 26 квітня 2012, 15:19

Президент Росії Дмитро Медведєв сподівається, що українському керівництву вдасться перебороти деякі стереотипи в партнерських відносинах з Росією.

Про це він сказав в інтерв'ю російським телеканалам, передає Інтерфакс.

"Я просто сподіваюся, що й українському істеблішменту, і президенту Януковичу при прийнятті рішень вдасться, по-перше, перебороти деякі стереотипи, які тяжіють над ними, ну й керуватися більшим прагматизмом, більшою мірою враховувати українські ж інтереси", - сказав Медведєв.

Він додав, що з Україною й колишнім президентом країни Віктором Ющенком відносини були достатньо важкі.

"А зараз відносини інші. Незважаючи на певні протиріччя, суперечки, які ми з українськими партнерами ведемо, це все-таки партнерські, товариські відносини", - сказав він.

У той же час, говорячи про відносини із Грузією, він назвав президента цієї країни "нулем".

"Саакашвілі - порожнє місце. Нуль. Рано чи пізно він піде з політики... З будь-яким іншим політичним лідером, який там з'явиться, ми готові вибудовувати відносини", - заявив Медведєв.

"Грузія - близька нам країна, грузинський народ - дуже близький нам. Ми його любимо й неодноразово його рятували", - додав президент.

Говорячи про відносини з Білорусією, Медведєв відзначив: "У нас особливі відносини, у нас Союзна держава".

"Не приховую, що ми часто сперечалися із президентом Лукашенком, він людина непроста, емоційна, але він прийняв важливі для себе рішення, подивився в різні сторони - і прийняв важливі для себе рішення".

"Він був одним з ініціаторів підписання угоди про Митний союз, зараз є одним з таких активних двигунів реалізації ідеї Євразійського економічного союзу. Мені здається, це гідна позиція, і ми будемо розвивати всілякі відносини з Білорусією", - підкреслив Медведєв.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: