Львівську міліцію переатестують після бійні в нічному клубі

Четвер, 26 квітня 2012, 16:20

Позачергова переатестація особового складу Головного управління МВС у Львівській області буде проведена в зв'язку з фактом побиття 6 співробітниками управління Держслужби охорони двох жителів Львова.

Про це повідомили Інтерфакс-Україна у відділі зв'язків із громадськістю ГУМВС у Львівській області.

"Міністрові внутрішніх справ України Віталієві Захарченку вже спрямоване клопотання про проведення в ГУ МВС України у Львівській області позачергової атестації всього особового складу, а це майже 8 тисяч працівників", - заявив начальник головного управління Олександр Рудяк.

Як повідомлялося, вранці 21 квітня співробітники управління ДСО у Львівській області в розважальному закладі міста Львова катували відвідувачів.

Обом затриманим співробітники міліції завдали тяжкі тілесні ушкодження і їх госпіталізовані в лікарню. Про цей інцидент міліцейське начальство проінформували учора ввечері журналісти одного з телеканалів.

Після з'ясування обставин прокуратура області порушила кримінальну справу за ч.2 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень).

Співробітники міліції затримані. У МВС  спрямовані клопотання про звільнення з органів МВС начальника управління ДСО у Львівській області і начальника Сихівського РВВС Львова.powered by lun.ua