Німецькі лікарі назвали діагноз Тимошенко

Субота, 28 квітня 2012, 09:01

Лікарі берлінської клініки Charité назвали діагноз екс-прем'єра Юлії Тимошенко - хронічна грижа міжхребцевого диска.

Як повідомляє Радіо Свобода, про це вони заявили на прес-конференції в п’ятницю.

Лікарі виключили будь-яку симуляцію симптомів з боку Тимошенко, і заявили про те, що її успішне лікування неможливе в Україні, де клініки не мають необхідного оснащенням і методики.

Лікарі заявили також про те, що вони наполягають на наданні Тимошенко можливості лікування в берлінській клініці, і готові їй допомогти.

"Ми відчуваємо свою відповідальність за здоров’я Юлії Тимошенко, яку після обстеження сприймаємо як свою пацієнтку. Ескалація подій навколо неї і голодування, яке вона проводить вже кілька днів, дозволяють припускати вплив на стан здоров’я пані Тимошенко і викликають необхідність в новому обстеженні, яке буде проведене нами найближчим часом", - сказав голова правління клініки Карл Макс Айнгойпль.

Відповідаючи на запитання журналістів, Айнгойпль сказав, що оцінює можливість дозволу Тимошенко виїхати на лікування до Німеччини як малоймовірну, однак наголосив: "Ми готові прийняти тут пані Тимошенко, українські відповідні органи повинні бути готовими відкласти виконання вироку принаймні на обмежений час і привезти її до Німеччини".

Професор Айнгойпль звернувся до президента України Віктора Януковича зі закликом: "Будьте президентом, який несе відповідальність за гуманітарні цінності, і дайте їй (Тимошенко) можливість лікуватися за кордоном у Європі".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua