Карпачова: не знаю, чи жива колишня співкамерниця Тимошенко

Субота, 28 квітня 2012, 15:43

Колишня омбудсмен Ніна Карпачова вважає, що екс-співкамерницю Юлії Тимошенко Юлію Абаплову змусили написати заяву про відмову від зустрічі з нею.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.

Карпачова зазначила, що під час побиття Тимошенко "ніхто не міг їй допомогти, бо її співкамерницю перед тим вивели й ми досі не можемо її розшукати, її приховали навіть від омбудсмена України".

"За 14 років моєї діяльності на цій посаді, ніколи не було, щоб в’язень – я засвідчую це – сказав, що він не хоче зустрітися з омбудсменом. Бо ж люди знають, що омбудсмен – це означає допомога, це означає захист прав людини. Вперше примусили цю жінку (і я не знаю, чи вона це писала)...", - сказала екс-омбудсмен.

Вона розповіла, що заяву Абаплової їй принесли за годину до її від'їзду з колонії.

"А я кажу, якщо навіть вона не хоче, в чому я маю великий сумнів, то я маю право як омбудсмен подивитися – в які умови ви перевели цю жінку, принаймні", - зазначила Карпачова.

"Її приховали від мене. Я сказала пану Первушкіну (начальник Качанівської колонії Іван Первушкін), що я зараз зроблю заяву про те, що ви взагалі її вивезли з колонії. Я не знаю, чи жива ця жінка. Покажіть мені її, будь ласка, щоб я могла побачити, де вона перебуває. Цього не було зроблено", - підкреслила вона.powered by lun.ua
Усі новини...
Підпишіться на наші повідомлення!