Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Бойкотувати Євро-2012 через Тимошенко закликають і в Італії

Неділя, 29 квітня 2012, 12:19

ЄС повинен розглянути можливість "певної форми бойкоту" матчів Євро-2012 в Україні через порушення владою демократичних норм, зокрема, переслідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, про це написав екс-глава нижньої палати парламенту Італії П`єр Фердінандо Казіні у статті для газеті Іl Мessaggero.

Політик відзначив, що заплановане на початку літа Євро-2012 може стати доброю нагодою для Євросоюзу, аби продемонструвати, що європейська спільнота є не лише географічним утворенням, якому залежить виключно на економічній співпраці, а - в першу чергу - дбає про спільні демократичні цінності.

"Через кілька тижнів погляди усього континенту будуть спрямовані на Україну, державу, котра також хоче приєднатися до Євросоюзу. Думаю, що - без демагогії, але також з наполегливістю - ЄС може і повинен розглянути можливість певної форми бойкоту (Євро 2012)", - написав він.

Екс-глава палати депутатів нагадав, що бойкотувати матчі чемпіонату в Україні на початку березня запропонував екс-глава італійського уряду на зборах "Європейської народної партії", відзначивши, що - попри різницю в поглядах - він згоден, що бойкот Євро-2012 в Україні варто організувати.

Казіні назвав "неприйнятною" відсутність реакції Євросоюзу на те, що відбувається з екс-главою українського уряду.

"Хотів би, аби у випадку Юлії Тимошенко задля поваги до прав людини та політичних свобод, котрих не дотримуються в Україні, світ футболу та в першу чергу європейська політика не відбулася холодною мовчанкою", - написав він, зауваживши, що, якби так сталося, це був би гол у свої ворота для ЄС.

Як повідомлялося, раніше з закликом бойкотувати Євро-2012 в Україні через поводження з Тимошенко виступив глава соціал-демократичної партії Німеччини Зігмар Габріель.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: