Парламент Італії вимагає звільнення Тимошенко

Четвер, 10 травня 2012, 19:51

Нижня палата італійського парламенту – Палата депутатів – виступає за негайне звільнення колишнього прем’єра України Юлії Тимошенко.

Як написав у своєму Twitter’i член Комітету з питань закордонних справ Джанні Вернетті, про це йдеться в резолюції, схваленій 9 травня на засіданні Палати, повідомляє Уніан.

У схваленому документі, зокрема, міститься доручення уряду Італії здійснити конкретних формальних кроків до України з метою вимоги негайного звільнення Тимошенко, колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка "з гуманітарних міркувань, враховуючи різке погіршення стану їхнього здоров’я".

У документі, схваленому Палатою депутатів, також зазначається, що умовою згоди Італії на підписання угоди між ЄС та Україною про асоціацію мають стати істотні та радикальні реформи в судовій системі, в сфері верховенства права, захисту прав людини, а також – вдосконалення демократичних стандартів.

Автори резолюції також не виключили зменшення італійської офіційної делегації на Євро-2012 в Україні, якщо не буде "справедливого і гуманного поводження з Тимошенко та іншими посадовцями, які перебувають у в'язниці".

 powered by lun.ua