"Регіонал" - ЄС: ми не килимний клоун

Вівторок, 15 травня 2012, 08:56

Українські представники приїдуть на засідання Ради співробітництва Україна-ЄС з конкретними пропозиціями, що будуть відображати економічні інтереси країни.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко в ефірі телеканалу ICTV, коментуючи заяву верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та політики безпеки Кетрін Ештон про очікування під час засідання від прем'єра Миколи Азарова хороших новин.

"Ви знаєте, з огляду на останні дуже суперечливі заяви представників Європи, складно сказати, а які вони хочуть почути заяви, тим більше новини", - зазначив депутат.

"Я можу сказати, що Україна не агентство новин, і ми не збираємося як килимний клоун виконувати чиїсь забаганки. Україна приїде зі своїми конкретними пропозиціями, де будуть відображені інтереси економічні, в першу чергу, України", - заявив Колесніченко.

"Ми є об'єктом маніпуляцій, які продукуються як зсередини України, так і продукуються ззовні. Коли європейські політики, програючи свої, скажімо так рейтинги, програючи майбутні вибори, як той же самий пан Саркозі, а як та ж сама пані Меркель, намагаються створити маленьку звитяжну війну на території української держави", - вважає "регіонал".

"Ми знаходимося на дуже повільному, але вірному шляху: відстоювання інтересів, в першу чергу, України. Немає необхідності бігати по чиїмсь прийомам і кудись проситися. Ми будемо сильною, самодостатньою державою і будемо працювати на рівних. Зрозуміло й просто", - підсумував він.

Як відомо, 15-16 травня в Брюсселі відбудеться 15-е засідання Ради з питань співробітництва Україна-ЄС. Українську делегацію очолюватиме прем'єр Микола Азаров.

Українська правдаpowered by lun.ua