БЮТ пішли з Ради і заявили про злочин

Четвер, 17 травня 2012, 10:41

Депутати від БЮТ відмовились брати участь у роботі Верховної Ради у четвер та вимагають від Генпрокуратури розслідувати кілька "злочинів", скоєних по відношенню до Тимошенко та її лікарів.

З відповідною заявою з трибуни парламенту виступив лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

"Ми прийняли рішення не брати участь у засіданні. Ми не хочемо бути статистами, не хочемо приймати закони, які не виконуються людьми, тому ми покинемо залу", - заявив він.

Кожем'якін також заявив, що не виконана жодна з вимог БЮТ, які були висунуті після побиття Тимошенко під час її перевезення з колонії до лікарні

"Побиття Тимошенко не розслідувано, причетні до побиття не притягнуті до відповідальності", - заявив він.

Він також зачитав відкриту заяву до Генпрокурора Пшонки, у якій БЮТ вимагає "припинити аморальну та незаконну відеозйомку у лікарняній палаті", та там де проводяться процедури, зняти камери спостереження та притягти до відповідальності осіб, відповідальних за це.

Крім того БЮТ вимагає "припинити незаконне і брутальне чергування чоловіків-офіцерів на території тимчасового утримання Юлії Тимошенко та проведення лікувальних процедур".

Також опозиція вимагає порушити кримінальну справу проти посадових осіб МОЗ та ДПтС, які "всупереч законодавству поширили в ЗМІ конфіденційну медичну інформацію, яка стосується стану здоров'я Тимошенко".

Також БЮТ вимагає провести розслідування "фактів здійснення тиску на представників клініки Шаріте шляхом використання їх медичних графіків лікування для незаконного перешкоджання зустрічам Тимошенко з її захисниками"

Також  вони вимагають припинити політичні репресії проти Тимошенко і інших опозиціонерів та звільнити екс-прем'єра з-під варти.

"Перелічені факти просимо вважати офіційною заявою про злочин", - додав він

У свою чергу головуючий перший віце-спікер Адам Мартинюк попросив секретаріат оформити і направити це звернення до Генпрокуратури.

Українська правдаpowered by lun.ua