Янукович: кажуть - відправте Тимошенко, а я не можу

П'ятниця, 18 травня 2012, 21:13

Президент Віктор Янукович запевняє, що питання лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном буде вирішуватися в рамках законодавства.

Про це він заявив в інтерв'ю донецьким журналістам, яке у п'ятницю показав Перший національний.

"Тільки ступив на донецьку землю. В аеропорту стояла група людей. З тривогою до мене знайомі: "Як же ми здаємо аеропорт, ми до Євро-2012 стільки грошей вклали, дороги будуємо, готелі, а до нас не поїдуть?", - розповів президент.

"Я кажу: а з чого ви взяли? Тобто кожен по-своєму це розуміє. Я говорю: уже всі квитки продані. Немає вже квитків. Я вам навіть скажу, що в мене був якийсь ресурс запрошень, але вже намагаються залізти у мій фонд. Це ж для ВІП-гостей, які будуть їхати. Це ж ганьба, якщо хтось приїде, а ми не приймемо", - уточнив Янукович.

"Є політична складова. Йде, якесь політичне життя. Так, ми маємо цю проблему. Припустимо, я кажу, вам все це докладно розповідати чи ні? Вони мені кажуть: "Та ні, та ви її відправте куди-небудь, цю Тимошенко. Пишуть же: хочуть її забрати, хай її лікують". Та справа в тому, що я не можу цього зробити за законом", - зазначив він.

"Якби я міг це зробити, і від мене б це залежало, я б це зробив", - додав президент.

Янукович уточнив, що "закони не дозволяють, і потрібні відповідні рішення в рамках закону, щоб це можна було зробити".

"А Євро-2012 буде, будуть уболівальники, ну хтось не приїде з тих, хто вирішив якимось чином висловити своє ставлення до Тимошенко", - підсумував він.

Українська правдаpowered by lun.ua