Син Януковича – не Ілля Муромець, і запевняє, що домігся усього мізками

Вівторок, 22 травня 2012, 13:03

Президент корпорації "МАКО" Олександр Янукович заявив, що його бізнес почав розвиватися задовго до того, коли його батько виграв президентські вибори.

Відповідаючи на питання журналістів у Донецьку про те, чи не пов'язаний його добробут з інаугурацією Віктора Януковича, він відповів, що "це штучно сформована думка, що нав'язується", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Насправді, слухаючи ваше питання, відразу можна згадати казку про Іллю Муромця, який довгі роки лежав на печі, а потім різко почав діяти. У бізнесі, на жаль, так не виходить, як в Іллі Муромця, коли раптом з нічого відразу виникло усе. У бізнесі потрібні багато умов. Зокрема команда, на формування якої ідуть роки", - відзначив він.

Янукович також додав, що корпорація "МАКО" була зареєстрована ще в 2006 році.

"Усі наші великі будівельні проекти і фінансові проекти вони були запущені задовго до інаугурації Віктора Федоровича. Тому я не Ілля Муромець і те, чого ми домоглися - це результат кропіткої праці, мізки і досягнення команди", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, Янукович, син президента України Януковича, у 2011 році сплатив як фізична особа 8 млн 524,470 тис грн податків.powered by lun.ua