У Донецьку журналісти отруїлися на фуршеті Колеснікова

Середа, 23 травня 2012, 21:36

Деяким журналістам стало погано після кава-брейку під час урочистого відкриття реконструйованого вокзалу в Донецьку 21 травня.

Про це заявив прес-секретар Донецької залізниці Володимир Селіванов, якого цитують "Новости Донбасса".

За даними ЗМІ, близько 10 донецьких журналістів, які вживали продукти на брейку, були змушені звернутися за медичною допомогою з симптомами харчового отруєння.

"Я знаю про цю ситуацію, зараз дана команда СЕС Донецької залізниці розібратися в цьому питанні, розібратися з буфетом, який організовував цей фуршет, перевірити постачальників, а також напої", - розповів він.

"Перевірити максимально той перелік меню, який був у понеділок. У випадку, якщо будуть виявлені порушення або відхилення від норм наші люди будуть строго покарані. Ми самі зацікавлені провести серйозне розслідування. Я мав розмову з начальником пасажирської служби, і він пообіцяв жорстко розібратися в цьому питанні", - зазначив Селіванов.

Він вибачився перед журналістами ситуацію, що виникла.

"Я зараз не можу сказати, що даний інцидент доведений, але в будь-якому випадку я приношу вибачення за цю ситуацію", - пояснив він.

Як відомо, реконструйований вокзал у Донецьку відкривав віце-прем'єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.powered by lun.ua