Мажор, що вбив 3 жінок, гуляє на волі

16 переглядів
Вівторок, 29 травня 2012, 08:24

Син екс-прокурора Жовтневого району Дніпропетровська Дмитро Рудь, можливо, буде на волі ще 6 місяців, поки не дочекається касаційного рішення Вищого спецсуду.

Про це пише газета Сегодня.

У жовтні 2010 року він, управляючи джипом, на смерть збив трьох жінок.

Як розповіли  в Запорізької облпрокуратурі, вирок Апеляційного суду Дніпропетровської області 10 травня чинності не набув: його встигли оскаржити й держобвинувачення, і захисники Рудя.

"Прокуратура просить повернути справу на новий апеляційний розгляд, посилаючись на м'якість вироку", - говорить в.о. начальника відділу підтримки держобвинуваченя Лариса Безлер.

Прокурор наполягає на 7 роках позбавлення волі. Сам же обвинувачуваний хоче нового розслідування справи.

Адвокат потерпілих Едмонд Саакян каже, що чекаючи на рішення Вищого спецсуду Рудь буде на волі ще довго.

"Там черга в кілька десятків тисяч справ. Можливо, його хтось піджене, і справу розглянуть через тиждень", - сказав адвокат.

"Але на практиці цього можна чекати й до листопада - на літо всі судді йдуть у відпустки, тому розгляд справ дуже вповільнюється", - додав Саакян.

У той же час Саакян нагадує, що його підзахисні претензій до Рудя більше не мають, тому їх задовольнить будь-яке законне рішення суду.

"Ми будемо задоволені будь-яким вироком, якщо він винесений у рамках справи, у рамках статті. Тобто й 5 років, і 6 років - нас все влаштовує", - сказав захисник.

Із цього приводу обурюються активісти Дніпропетровська, які не дали зам'яти справу в 2010 році. "Я вважаю, що він повинен сидіти. І на волі він тільки тому, що в нього є якісь зв'язки, - упевнений Олександр Славний, який сам колись постраждав від автомобіліста.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua