Андріївський узвіз не витримав

7 переглядів
Вівторок, 29 травня 2012, 10:28

У суботу, 26 травня, Андріївський узвіз прийняв перших туристів, і бруківка не витримала.

Як повідомляє ТСН, у понеділок її подекуди познімали і перекладають знову. Офіційне відкриття Узвозу призначили на наступні вихідні - до того часу усі недоліки обіцяють виправити.

Будівельники гатять молотами по щойно вкладеній бруківці та пояснюють, що деяке каміння після двох днів експлуатації повилазило вище належного рівня.

"Тут як клали каміння, ще не було залито бетоном, нічим, не пророблені шви ті, нічого. Машини їздять, рухають те каміння, воно перевертається", - роз'яснив будівельник. На тротуарах справи не ліпші. Плитка плитки не тримається, роз'їжджається під ногами.

Майстри пояснюють це складним терміном "перегоріла гарцовка". "Це суміш цементу з піском. Вона сира має бути, а вони ложили, жарко було і вона перегоріла", - зазначили будівельники.

Попри перегорілу гарцовку та таблички, що попереджають про небезпеку, на Андріївський повернулися туристи, торговці сувенірами та народні майстри. Тим не менш будівельники працюють не вельми охоче.

Вони впевнені, що краще не стане через неправильно зроблені водостоки, які виконроб не хоче перероблювати. Від цього може постраждати музей Булгакова, співробітники якого переконані, що дощівка збиратиметься у їхньому підвалі.

Також Андріївський дивує пофарбованими фасадами деяких будинків - яскравіше, ніж було досі. Ті, де фарбуванням нічого не можна було вирішити, завішали будівельними сітками із зображеннями фасадів - таких, якими вони мали б бути.

Чи стануть колись намальовані будинки справжніми, столичні чиновники не певні. Для деяких і досі немає проектів реставрації. Реконструкція зруйнованих найбільше коштуватиме стільки ж, як будівництво нових.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua