НБУ спростив правила обміну валюти на період Євро-2012

4 перегляди
Вівторок, 29 травня 2012, 20:10

Нацбанк спростив правила обміну готівкової валюти на період з 1 червня до 10 липня 2012 року, коли буде проводитися Євро-2012.

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ № 207 від 24 травня 2012, яке набуває чинності з 1 червня 2012 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, протягом зазначеного періоду банки (фінансові установи) здійснюють операції з купівлі у фізичних осіб-нерезидентів готівкової іноземної валюти без оформлення довідки-certificate за формою №377.

У той же час, передбачається, що квитанції за формами №377-А і №377-К про здійснення валютообмінної операції є підставою для проведення до 10 липня 2012 року фізособами-нерезидентами зворотного обміну невикористаних гривень на готівкову інвалюту за умови пред'явлення документа, що засвідчує особу і підтверджує її резидентність.

При цьому, перший примірник цих квитанцій залишається в касі банку або в пункті обміну іноземної валюти, в якому здійснено зворотний обмін.

НБУ також зобов'язав банки розмістити в касах і в пунктах обміну валют інформацію українською та іноземними мовами щодо можливості здійснення фізособами-нерезидентами зворотного обміну невикористаних готівкових гривень на інвалюту за умови пред'явлення квитанції за формою №377-А чи №377-К і документа, що посвідчує особу і підтверджує її резидентність.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua