Яценюк каже, що влада готує дострокові вибори

Четвер, 31 травня 2012, 15:39

Влада намагатиметься провести дострокові вибори відразу після Євро-2012.

Про це  заявив лідер "Фронту Змін" Арсеній Яценюк під час прес-конференції у Львові, повідомляє прес-служба партії.

Яценюк наголосив, що для того, аби втриматися при владі Партія регіонів розробила план на передвиборчу кампанію. Першим пунктом цього плану є оголошення соціальних ініціатив президента.

"Янукович замість того, щоб доплачувати 334 грн до пенсії, як передбачала поправка опозиції, внесена у вересні минулого року, зараз вирішив доплатити 100 грн. Проте він сподівається, що це додасть 2-3% до рейтингу ПР", - наголосив лідер "Фронту Змін".

Ще одним способом підвищити рейтинг Партії регіонів перед виборами є закон про скасування депутатської недоторканності, підкреслив він.

При цьому, нагадав Арсеній Яценюк, 2008 року, перебуваючи на посаді голови ВР він ставив на голосування питання про скасування депутатської недоторканності, проте Партія регіонів не дала жодного голосу.

Наступним пунктом передвиборчого плану Партії регіонів, наголосив Арсеній Яценюк, є  ініціювання розгляду закону про мови: "Їхнє завдання - прийняти закон про мови, щоб додатково отримати 3-5% рейтингу", - додав він.

Лідер "Фронту Змін" наголосив, що головний "передвиборчий трюк" у планах ПР - негайно розпустити парламент.

"Вони розуміють, що вони не дотягнуть до 28 жовтня, і хочуть отримати максимальну кількість голосів на піці - після Євро 2012. Вони думають, що таким чином можуть виграти вибори", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Лідер "Фронту Змін" наголосив, що за Конституцією вибори повинні відбутися 28 жовтня 2012 року.



powered by lun.ua