Тігіпко пропонує українцям скинутися для держпідприємств

П'ятниця, 15 червня 2012, 21:17

З відрахувань кожного працюючого українця буде створюватися фонд для погашення заборгованості по зарплаті на держпідприємствах.

Відповідний законопроект про солідарну відповідальність готується в Кабміні, передає УНІАН.

"Ми готуємо зараз законопроект, який передбачає солідарну відповідальність всіх працюючих по відношенню до тих людей, які потрапляють в таку ситуацію", - розповів в Миколаєві віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Швидше за все, частина коштів єдиного соціального внеску буде перерозподілена з окремих соціальних фондів ще в один фонд, в якому не буде окремо створюватися адміністрація, але в якому будуть накопичуватися кошти для підприємств, на яких буде ось така ситуація", - додав він.

Як пояснив Тігіпко, "це означає, що ми всі з кожної заробітної плати, без збільшення навантаження, будемо робити перерахування".

"Ви сьогодні в середньому платите 36,6% єдиних соціальних внесків. Ми передбачаємо, що якийсь внесок ми зменшимо, а частину цю перерахуємо туди, щоб заборгованість таким ось чином можна було компенсувати", - зазначив він.

За словами Тігіпка, він поки не бачить інших варіантів, як вирішити питання з погашенням такої заборгованості.

У найближчий рік для погашення заборгованості по зарплаті на держпідприємствах необхідно буде зібрати близько 1 мільярда гривень, підкреслив він.

powered by lun.ua