Кузьмін: Тимошенко - злочинець, Луценко - крадій

Понеділок, 18 червня 2012, 08:55

Перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявляє, що ні Юлія Тимошенко, ні Юрій Луценко не зможуть взяти участь у виборах у парламент 2012 року.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті  Комерсант-Україна.

"Вони засуджені українськими судами, і їхні вироки набули законної сили. За чинним законодавством, особи, що мають непогашену й незняту судимість, не можуть брати участь у виборах", - заявив він.

"Така ж норма існує практично у всіх країнах, як нам здається, демократичного світу. А вас що, сильно хвилює їхня участь у виборах?" - запитав він кореспондента.

Почувши відповідь, що їхня неучасть позначиться на іміджі України, Кузьмін зазначив, що йому це теж "не подобається".

"Я вже казав про подвійні стандарти. І дії соратників Тимошенко - цілеспрямована акція проти України. Всі ці "чорні списки", вся ця нісенітниця, що обговорюється в пресі... Це стратегія її і її захисників. Але Тимошенко - злочинець, і цей факт не підлягає сумніву", - заявив він.

Кузьмін також сказав, що стратегія тут одна -  звільнення Тимошенко й Луценка.

"У Луценка стратегія така ж і ціль аналогічна. Луценко - крадій. Звичайний крадій, що намагається позиціонувати себе, як жертву політичних репресій", - заявив він.

"Приступлюку (водій екс-глави МВС Леонід Приступлюк) після його незаконного зарахування в штат розвідки держава платила високу пенсію. На якій підставі? Якщо Луценко такий добрий, платив би йому пенсію зі своєї кишені, так же ж ні! За рахунок бюджету!" - сказав Кузьмін.

"Всім вже настав час погодитися з рішенням суду про те, що й Тимошенко, і Луценко, і Лазаренко - злочинці. Як колись погодилися з рішенням суду, який оголосив третій тур президентських виборів", - додав він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування