Польську радіопрограму, в якій образили українок, закрили

7 переглядів
24
Вівторок, 26 червня 2012, 08:27

Ранкова радіопрограма "Poranny WF" на варшавському радіо "Eska Rock", в ефірі якої ведучі образили українських заробітчанок, припинила своє існування.

Про це повідомляє "Польське радіо".

Рішення про закриття програми прийняло в понеділок правління цієї приватної радіостанції.

"Правління радіостанції висловлює вболівання з приводу ситуації, яка сталася під час ранкового ефіру 12 червня 2012 року. Усі особи, які відчули себе скривдженими виступом наших радіоведучих, ми щиро перепрошуємо", - говориться в заяві радіостанції.

Як відомо, одне з відділень прокуратури Варшави наразі проводить розслідування у справі висловлювань у радіоефірі ведучих Міхала Фіґурського та Куби Воєвудського.

Прокурори перевірять чи не було проявлено зневагу до групи людей на національному тлі. За подібну зневажливу поведінку можна отримати до 3 років ув’язнення.

На оголошення висновків слідства прокуратура має 30 днів.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.124.252.---Leonid Shpak..
Щоденник.08.03.2007 Буквально за рік померли мої музичні кумири із Польщі - п.Чеслав Нєман, п.Т.Нєлєпа. Щиро висловлюю співчуття людям цивілізації де розквітли кумири слов’янського мистецтва. Залишились у серці тільки їх українська (вільна) по духу фольк-музика та свободолюбиві слова символи: «Кєди билем малим хлопцем. Гей. Взял мнє ойтєц і так мувєл до мнє Гей. Завще слухай глосу серца. Гей. … Кєди билем дужим хлопцем. Гей. Взял мнє ойтєц і так мувєл. до мнє Гей. Найважнєйше то бить сильним. Вітер слабі джева ламє. Вітер сильні древа лащить. Гей.» "Дивний єст тен свят", " Єстем маляжем і тим жиє", "Мої мілості". Хто б підказав файли з їх музикою
IP: 37.7.32.---urbis_et_pagus..
Светлана Солнечная: Это говорит только о том, что всегда нужно отстаивать чувство собственного достоинства. И не гребти всех украинок под одну расческу.
Учитывая, что это польские медиа подняли шум и польские власти мгновенно начали расследование, - это говорит о том, что нам (украинским женщинам и прочему населению) еще шлепать и шлепать к гражданскому обществу. Хотя бы как в Польше. И учиться делать адекватные проблеме выводы из информации в прессе.
IP: 77.184.67.---Higgs..
lanp:
datun: Радіопрограму то закрили , а потрібно ще покарати ведучих ,за розпалення міжнаціональної ворожнечі .
Да уже наказаны, теперь их вряд ли вообще возьмут на работу, которая будет связана с радиоэфиром, ребята на себе поставили клеймо на всю оставшуюся.
Не волнуйтесь за них. Это блестящие журналисты. Их юмор и сатира не для полу и – четверть -интеллигентов, тупиц. За ними уже очередь центральных медиа. А болезненная т.н. политкорректность действительно угрожает свободе слова.
IP: 93.77.77.---sserg.ko..
Светлана Солнечная: Это говорит только о том, что всегда нужно отстаивать чувство собственного достоинства.
Так. В цивілізованих країнах можна все відстоювати, навіть почуття власної гідності.
Это говорит только о том, что всегда нужно отстаивать чувство собственного достоинства. И не гребти всех украинок под одну расческу.
Усі коментарі