У Грищенка радять росіянам бути зваженими

Вівторок, 10 липня 2012, 18:56

Міністерство закордонних справ закликає іноземні ЗМІ дотримуватися виваженості в коментарях з приводу трактування історії, мовної та гуманітарної політики.

Про це заявив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Олег Волошин, повідомляють "Українські новини".

"Мовна політика, трактування історії і гуманітарні питання є предметом внутрішньої української дискусії і вони не повинні бути предметом обговорення наших зарубіжних партнерів. Розраховуємо, що іноземні ЗМІ будуть максимально виважено підходити до коментарів в даних питаннях", - зазначив він.

Так Волошин прокоментував сюжет на Першому каналі (Росія) від 8 липня, присвячений прийняттю закону про мовну політику і подальшим акціям протесту.

Зокрема, в ефірі телеканалу ведучий зазначив, що за роки насильницької українізації країни, де проживає більше 20 мільйонів росіян, примусового насадження української мови, збочення російської історії, прищеплення брехні про геноцид українців і героїзм бандерівців, фактично не було з боку російськомовних таких протестів, як зараз у противників мовного закону.powered by lun.ua