Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У лікарні Тимошенко підтвердили, що знайшли невжиті ліки

Четвер, 12 липня 2012, 20:03

Головний лікар лікарні "Укрзалізниці" у Харкові Михайло Афанасьєв підтвердив факт виявлення у медичному закладі невжитих ліків.

Про це він сказав на брифінгу біля лікарні, коментуючи інформацію, що у душовій екс-прем’єра було виявлено невжиті ліки.

Афанасьєв зазначив, що медпрепарати були виявлені два дні тому.

Разом з тим головний лікар відмовився сказати, де були виявлені препарати, які це були ліки і від кого інформація про виявленні ліків потрапила у ЗМІ.

"Я не знаю, що це за джерело. Хочу підтвердити, що я такою інформацією володію. Про ліки я не можу сказати. Це було виявлено, і ми зараз розбираємося. Коли буде інформація - ми вам повідомимо", - цитує лікаря УНІАН.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, які санкції очікують на пацієнта, який викидає прописані ліки, Афанасьєв сказав, що це залежить від препаратів.

"Якщо прописані конкретні препарати особливої дії, і він (пацієнт) їх не приймає, тоді лікування припиняється. Якщо це препарати звичайні - за це пацієнта не виписують", - сказав Афанасьєв.

Головний лікар також зазначив, що німецькі фахівці не прописували Тимошенко медпрепаратів, які вводяться ін’єкціями.

Як відомо, у четвер "Укрінформ" з посиланням на джерело серед медперсоналу лікарні "Укрзалізниці" повідомив, що під час прибирання душової кімнати у палаті Тимошенко, було виявлено невжиті ліки.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: