Слідчий у справі Ющенка обзивала міліціонерів імпотентами

П'ятниця, 13 липня 2012, 11:50

Підсудний Олег Павленов, обвинувачуваний разом з Юрієм Луценком, вважає законними своєї дії щодо водія екс-заступника глави СБУ Сацюка - Валентина Давиденка.

Про це він заявив у своїх свідченнях на суді.

"Я вважаю невинним себе, Тарасенка й Луценка", - сказав він.

У свідченнях він підкреслив, що справа Давиденка підпадав під ОРС "злочин", строк давнини по якому в цьому випадку становив 15 років.

Він також відзначив, що в 2004 уведена інструкція про введення ОРС.

"Вона була відповідним чином затверджена, і нею керуються всі підрозділи. Однак в 2007 вийшла постанова, яка внесла нерозуміння й розбіжності. І нам дали рекомендацію брати дозвіл на продовження, тому що суди перестали давати дозволи на прослуховування", - пояснив він.

Павленов упевнений, що у відношенні Давиденка вони не порушили закон. Тим більше, що Галина Климович дала їм нову інформацію для обґрунтування стеження.

Після цього вони склали постанову й передали міністру.

"Я до цього міністра тільки раз на півроку бачив, коли він з машини виходив. Яка змова?", - запитав він.

Павленов не виключив, що потрапив на допит про знищення документів у справі Ющенка через те, що мав конфлікт із главою слідчої групи Галиною Климович.

"Знаючи, що в мене були тертя із Климович, думаю, він хотів одержати від мене компру.... Їй не подобалося, що ми місяцями не можемо вручити повістку Давиденку, і вона назвала нас міліцейськими імпотентами", - сказав Павленов.

Він відзначив, що провів місяць на поверсі Давиденка , щоб вручити йому повістку.

Як відомо, Павленова, Тарасенко й Луценко обвинувачують у незаконному продовженні постанови про стеження за водієм Сацюка Давиденком.

Сам Давиденко себе потерпілим не вважає.

У той же час Луценку й іншим обвинувачуваним загрожує 10 років в'язниці.

Українська правдаpowered by lun.ua