Пшонка подав у відставку

П'ятниця, 13 липня 2012, 17:35

Заступник голови Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Микола Пшонка подав у відставку за вислугою років.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на депутата Партії регіонів Валерія Бондика.

"Верховна Рада, звичайно розгляне, подання Вищої ради юстиції про звільнення Миколи Пшонки з посади судді Вищого спецсуду України. Це його право, це його бажання. Мені особисто, наприклад, дуже шкода, що саме в період активного реформування системи судочинства в державі лави професіоналів і дуже досвідчених суддів залишає така людина", - сказав він.

Бондик також додав, що Пшонка майже 40 років пропрацював суддею.

"Він майже 40 років пропрацював на суддівській роботі. Звичайно, його досвід безцінний. До речі, він ніколи не відмовляв і не відмовляє нашому профільному комітету в порадах і консультаціях. Я думаю, що на спокій рано розраховувати, і він ще довго буде ділитися своїм досвідом з молодим поколінням суддів, юристів", - додав народний депутат.

4 серпня Пшонці виповнюється 65 років. Загальний стаж роботи Пшонки на посаді судді становить більше 36 років. У жовтні 2010 року він був обраний суддею ВССУ. Рішенням Вищої ради юстиції від 20 грудня 2010 року Пшонка призначений на посаду заступника голови ВССУ, де й працює дотепер.

Як відомо, Вищий спеціалізований суд, в даний час, зокрема, розглядає касацію Тимошенко по газовій справі.powered by lun.ua