"Регіонали" використовують Платіні у піар-кампанії

Понеділок, 16 липня 2012, 14:29

Партія регіонів використовує президента УЄФА Мішеля Платіні у кампанії для просування власного іміджу.

Так на сайті Партії регіонів та на сторінці Партії регіонів у Facebook, заявився уривок з інтерв'ю Платіні, яке він дав іншому виданню.

Повідомлення стосувалося позитивної оцінки Мішелем Платіні спадщини, яку залишає по собі Євро-2012 для України.

фото з Facebook Партії регіонів

В одному з коментарів у Facebook під цим повідомленням адміністратор сторінки Партії регіонів однозначно натякав, що все, про що каже Платіні – є заслугою Партії регіонів.

"Позитивний імідж України, про який кажуть, - це насамперед, результат спільної роботи народу і влади. Доброзичливість і гостинність людей та грамотні керівні кадри, які надала Партія регіонів, були сплановані роботи, встановлений діалог з інвесторами, контроль за своєчасним виділенням бюджетних коштів, які були витрачені з максимальною користю", - зазначили від імені ПР.

"Українська правда" звернулась до адміністраторів сторінки Партії регіонів у Facebook з питанням, чи давав Платіні свою згоду на використання його особи для просування іміджу Партії регіонів.

Як раніше повідомляла Українська правда, у своїй передвиборчій стратегії Партія регіонів головними темами вирішила зробити соціальні ініціативи Віктора Януковича, успішне проведення ЄВРО-2012 та мовну політику.

Українська правдаpowered by lun.ua