Горілчаники ДУСі купили пляшки у кіпрських харків’ян Юри Єнакіївського

Середа, 18 липня 2012, 11:09

ДП "Житомирський лікеро-горілчаний завод" Державного управління справами уклало угоду з ТОВ "Малинівський склозавод" на постачання 1 мільйона пляшок на суму 1,83 млн грн.

Угоду укладено 9 липня за результатами тендеру, повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Вартість однієї півлітрової пляшки склала 1,83 грн.

ТОВ "Малинівський склозавод" (смт. Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл.) вперше виграло державний тендер.

У 2005 році власниками компанії були ПАТ "Олімп" донецького нардепа Павла Климця (Партія регіонів) та ЗАТ "Інвестиційні технології", які мали по 50% статутного капіталу.

У серпні 2008 року компанія Климця вийшла зі складу засновників і зараз власниками "Малинівського склозаводу" є кіпрські офшори "Cipromax limited", "Tayvest limited", "Т.І.С. (Тренд Інвестмент Системс)", голландська фірма "Clarensteijn b.v." та українське ТОВ "Нові інвестиційні технології", яке контролюється Віктором Пономаренком та "Т.І.С" (Кіпр).

Компанія "Т.І.С." фігурує як засновник також у ТОВ "Екогран", ТОВ "Ековуденерго", ТОВ "Українська торгівельна компанія", ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Альтаір інвест".

У компанії "Екогран" і "Ековуденерго" співзасновником разом із кіпрською фірмою "Т.І.С." є ТОВ "Лісовий альянс", засноване вищезгаданими "Новими інвестиційними технологіями" та австрійською компанією "Уеллмайнд інвест гмбг".

Австрійська фірма та Віктор Пономаренко фігурують у ланцюжках засновників компаній, до яких причетна група народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка (відомого як Юра Єнакієвський).

У тому числі, Пономаренко відомий як співвласник компанії ТОВ "Аграрний маркетинговий центр", яка бере участь у будівництві гуртових базарів по всій Україні в рамках проекту Міністерства агрополітики, очолюваного Миколою Присяжнюком.

"Уеллмайнд інвест гмбх" було співзасновником ТОВ "Монолітінвест" разом із Оленою Ставицькою та особисто Присяжнюком, який раніше мав спільний бізнес з Іванющенком.

У ТОВ "Українська торгівельна компанія" разом із "Т.І.С." і "Уеллмайнд інвест гмбг" до числа засновників входять ТОВ "Капітал інвест" братів Буряків ("Брокбізнесбанк") і ТОВ "Променерго АГ" Вікторії Лушнікової, дружини Ігоря Лушнікова, якого називають близьким до голови парламентської фракції Блоку Литвина Ігоря Шарова.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!