БЮТ чекає, що кримінал готують на чотирьох депутатів

Четвер, 19 липня 2012, 14:12

Прокуратура готується порушити кримінальні справи проти чотирьох опозиційних депутатів.

Відповідну інформацію озвучив на прес-конференції в четвер заступник лідера партії Батьківщина Олександр Турчинов.

За його словами, справи можуть бути порушені проти лідера фракції БЮТ Андрія Кожем'якіна, його заступника Романа Забзалюка та депутатів Руслана Лук'янчука та Валерія Бабенка.

Нібито мотивом для порушення справи є агресія проти міліції під час масових заходів проти мовного закону під Українським домом.

За словами Турчинова, на підставі "цих сфабрикованих справ" влада також готує подання до Верховної ради про зняття недоторканності з цих депутатів.

Турчинов нагадав, що відповідне подання вимагає часу для процедурного вирішення , крім того запевнив, що депутати "не чинили жодних злочинів".

"Депутати виконували свої конституційні обов'язки, захищаючи право людей на мирні збори, і саме наші депутати захищали людей від агресивно налаштованих працівників міліції", - заявив Турчинов.

"Натомість я хочу запитати, що взагалі там робила міліція і на яких підставах вона перешкоджала мирним зборам і атакувала беззбройних людей", - додав він.

За його словами, у БЮТ вважають відповідні наміри  щодо порушення справ черговим наступом на опозицію.

Він також додав, що опозиція продовжує зазнавати репресій не тільки у центрі, але й на місцях, зокрема він повідомив про обшук у квартирі та на підприємствах начальника обласного штабу БЮТ в Донецькій області Олександра Ярошенка.

А крім того він звернув увагу на напад на прихильників Юлії Тимошенко у Харкові.

За словами Турчинова, нападники були ув'язненими, "яких випустили взамін на те, щоб вони перевдягненими під виглядом комунальників атакували людей".

Він також додав, що міліція відмовляється шукати цих нападників так само як і людину, яка облила Власенка зеленкою.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування