Краснощок заперечує зґвалтування Макар, але попросив пробачення

Четвер, 19 липня 2012, 17:37

Підсудний у справі Оксани Макар Євгеній Краснощок вибачився перед тіткою загиблої дівчини Галиною Степановою.

Це він сказав 19 липня на засіданні Центрального райсуду Миколаєва, повідомляють Новости-N.

Степанова дуже емоційно реагувала на те, що відбувається, часто плакала.

Вона розповіла, що часто говорила Оксані, щоб та не ходила гуляти, щоб знала, з ким спілкуватися. Після трагедії, що сталася Оксана їй відповідала: "Я виправлюся".

Після допиту свідок сіла на лавку, а Краснощок попросив слова.

"От у вас я насправді хочу попросити вибачення. Вибачите", - сказав він тітці Макар.

"Бог тебе просить", - відповіла жінка.

Разом з тим на засіданні 19 липня прокуратура подала клопотання про те, щоб приводом доставити до суду свідка Славінську — цивільну дружину Краснощока.

Усі сторони процесу погодилися із цим. А Краснощок навіть поцікавився, з якої причини вона не приходить.

Також адвокат Погосяна подав клопотання про те, щоб викликати до суду свідків — директора інтернату, в якому утримувалася Макар, і двох її подруг, які могли б охарактеризувати спосіб її життя останнім часом.

Адвокат Краснощока також підтримала клопотання, відзначивши, що є багато додаткових фактів. Наприклад, довідка про розумову відсталість Макар.

Краснощок після цього заявив, що нарешті відкриється справжнє обличчя потерпілої:

"Не було зґвалтування. Ну не було зґвалтування!! Я не можу на цей дурдом дивитися. Я з розуму сходжу! Скільки вже можна?!", - сказав Краснощок.

Крім того, у процесі засідання він ще раз завірив, що не підпалював Макар, відзначивши, що кожний із трьох обвинувачуваних міг повернутися на будівництво й зробити це.  

"Макс пропонував повернутися. Я запитав його, навіщо? Він не відповів. І потім ми лягли спати", - сказав Краснощок, додавши, що й Погосян, який нібито пішов додому, міг повернутися на будівництво.

Як відомо, Погосян під час дачі показань вказав, що підпалив дівчину саме Краснощок.

Наступне засідання суду призначене на 7 серпня.

Як відомо, у Миколаєві троє чоловіків заманили в квартиру 19-річну дівчину, по черзі зґвалтували її, а потім, щоб приховати сліди злочину, придушили і спробували її спалити живцем.

Макар померла 29 березня в Донецькому опіковому центрі, де вонаперебувала з 16 березня і перенесла кілька операцій, у тому числі по ампутації руки.powered by lun.ua