РЕГІОНАЛИ ЗБИРАЮТЬ ЛЮДЕЙ НА ДВОМІСЯЧНІ МІТИНГИ?

Вівторок, 24 липня 2012, 16:32

У мережі та на сайтах вакансій в останні дні з'явилися низка оголошень про набір людей для участі у мітингах Партії регіонів.

Людей кличуть "махати прапорами" на цілих два-три місяці, обіцяють обід і щоденні виплати у розмірі 100 – 400 гривень.

Як розповів один з "роботодавців" Віталій, стояти треба з 9.00 до 18.00, але усі учасники отримають гарячий обід.  

"Робота щодня з 9.00 до 18.00. Щодо вихідних, то там ще уточнюють. Може, щось і буде. В день за акцію плачу мінімум 130 гривень. Якщо у вас ще є додаткові люди, яких можете привести на мітинг, то за кожного ще +15 гривень кожного дня. Стояти за Партію регіонів, не намети, це масовка в центрі міста постояти, помахати прапорами", - сказав телефоном Віталій.  

За його словами, акції розпочнуться 29 липня і триватимуть до кінця серпня.

"Мені треба подати заявку. Тому ви сьогодні чи завтра зранку вже визначтеся, щоб я заявку подав. Для цього мені треба копію паспорта, щоб на цих людей виділили гроші і харчування. У нас же серйозні речі, серйозні гроші платять", - додав Віталій.

Набирали людей і за іншим телефоном. Організатор масовки на мітингах Партії регіонів Женя шукав людей на 14 днів.

 

"Треба знайти 30 людей по 15 гривень за годину. Стояти 8 годин. Усі мітинги санкціоновані, тобто там ніяких проблем не буде. Сказали, що оплата буде кожен день. Мітинг за Партію регіонів. Ви мені скиньте свій номер телефону, прізвище, ім'я та по-батькові. Робота починається 1-2 серпня", - сказав Женя.  

Супервайзер Сергій набирав на роботу лише хлопців, але платити обіцяв 180 гривень.

 

"Нам треба тільки хлопці. Я ставлю ціну 180 гривень, а скільки ви їм платитимете – то вже ваше діло. Стояти за Партію регіонів. Це і мітинги і на палатках, різна робота. Оплата щодня, але нам треба набрати людей на 2,5 місяці до трьох місяців. Партія не бідна, все буде добре. Акції по різних місцях Києва, але ближче до центру", - сказав Женя.

"Стояти з 9 ранку до 6-7 вечора. На людей, які ви приведете, мені треба ксерокопії паспортів та ідентифікаційні коди. До п’ятниці мені треба подати заявки, робота починається в перших числах серпня. Як тільки гроші перераховують, ми зразу кличемо людей", - додав він. 

Однак голова "Молодих регіонів" Андрій Пінчук запевнив, що на серпень у Партії регіонів не заплановано ніяких акцій, а ця інформація "схожа на качку".

"У нас, звісно, буде великий з’їзд 30-го липня. Нічого іншого я взагалі не чув. Це для мене взагалі дивина. У серпня людей взагалі нема в Києва. Кого ти збереш? Ми плануємо провести з’їзд, півмісяця відпочити і знову взятися до акційної роботи у другій половині серпня. Що за акції на підтримку? Що вони будуть ходити містом прапорами махати за Партію регіонів чи що? Ця інформація більше схожа на якусь качку", - сказав Пінчук.

"Українська правда" звернулася до Київської адміністрації з проханням повідомити про те, які організації чи партії подали заявки на проведення масових заходів у серпні.

Українська правдаpowered by lun.ua