Губернатор заявив, що "помаранчеве бадилля" потрібно викорінити

Середа, 25 липня 2012, 11:54

Голова Хмельницької ОДА, голова Хмельницької обласної організації Партії регіонів Василь Ядуха заявляє, що з області потрібно назавжди викорінити "помаранчеве бадилля".

Про це він заявив на 17-й звітно-виборчій конференції облорганізації Партії регіонів у вівторок, повідомляє УНІАН.

Зокрема, Ядуха радить партійцям на парламентських виборах використовувати гасло "Вони обіцяли – ми зробили".

"Саме вони, попередня влада, нарозказували чого завгодно, а не зробили нічого. Нова влада по-справжньому, не на словах, а на ділі, вирішує питання соціального захисту населення", - заявив губернатор.

"Приміром, вручення почесних нагород "Матір героїня". У 2007-2008 роках в області 24 багатодітні матері були приставлені до почесної нагороди. За 2010-2011 роки нова влада нагородила 4 тисячі жінок званням "Матір героїня". А тому гасло "Вони обіцяли – ми зробили" повинно стати основою нашої виборчої кампанії", - заявив Ядуха.

Разом із тим, він визнав, що в області залишилися люди, котрі говорять, що пенсії підвищила колишня прем’єр Юлія Тимошенко.

"Ще сьогодні, серед невеликої частини мешканців області ходять розмови, що пенсії підвищила "Вона", що багато справ зробила "Вона". Але чому цій брехні ми не протиставляємо свій інтелект, конкретні справи через ЗМІ?", - заявив голова ОДА.

"Це помаранчеве бадилля потрібно з Хмельницької області викорінити назавжди", - наголосив Ядуха.

24 липня голова Хмельницької ОДА позбавив своїх підлеглих премій за надання неправдивих показників.

На засіданні колегії ОДА його перший заступник Вадим Гаврішко надав неправдиві дані щодо рівня зарплати у Старокостянтинівському районі – і Ядуха заявив:

"Я вас запитую: "На х..ра здалися такі заступники і помічники? Ти чого работаєш проти людини?" Якщо посадовець відповідає за певну ділянку роботи і йде на колегію облдержадміністрації, він повинен достеменно володіти інформацією. Гості у владі не потрібні".

Крім того, він наклав грошові стягнення із заробітних плат своїх заступників з питань АПК Володимира Галищука та промислового сектору Миколи Катеренчука за допущення спаду у тваринництві та промисловості за підсумками I півріччя цього року. Також губернатор позбавив премій до кінця року 4 голів райдержадміністрацій.

Окремо призупинено присвоєння чергових рангів держслужбовця п’ятьом головам райдержадміністрацій терміном до одного рокуpowered by lun.ua